ĽUDOVÁ ZBIERKA NA POSILNENIE PROTIVZDUŠNEJ OBRANY.

Relácia, seriály, a všetko okolo TV programov, Hudba, zábava.
Používateľov profilový obrázok
jozef
Prispievateľ
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 15. Novembra 2022, 22:26

ĽUDOVÁ ZBIERKA NA POSILNENIE PROTIVZDUŠNEJ OBRANY.

Príspevok od používateľa jozef »

Nadácia Zachráň sa kto môžeš v spolupráci s neziskovou organizáciou Koľko nám pošlete toľko minieme, organizuje dobročinnú zbierku na posilnenie protivzdušnej obrany Aliancie.

Zbierka sa uskutoční v priestoroch poľnohospodárskeho družstva v obci Zúfalovce. Na mieste vás privíta predseda družstva pán Naďko s jeho asistentkou pani Čauputvárovou , ktorí vám aj ako členovia miestneho bábkového divadla zahrajú americkú frašku s názvom Úprimnosť.

Na mieste bude aj vojenský veterán pán Lektvarský, ktorý záujemcom, ako bývalý zdravotník poľnej nemocnice, na požiadanie preoperuje nos za uši a to bezplatne s doživotnou zárukou od svetových farma firiem, s ktorými úzko spolupracuje. Stačí keď podpíšete vašu zodpovednosť.

Zbierka bude použitá na prerábku vyradených traktorov na moderné vrtuľníky v počte päť kusov. Dva budú nasadené u našich severných, dva u východných susedov, ktorí sú najviac ohrození a jeden umiestni symbolicky v Bielom dome uprostred tejto svetoznámej dediny. Bol to nápad súdruha Naďka. Môžete nosiť aj staré železo a spotrebiče využiteľné na náhradné diely, napríklad práčky alebo kosačky, ale aj vyradené hračky, hlavne drony pre potreby policajného zboru na zabezpečovanie plynulého, nelegálneho pohybu migrantov.

Časť prostriedkov bude použitá na rekvalifikáciu bývalých pracovníkov živočíšnej výroby v programe, z každého sa raz môže stať novinár.

Viac najdete tu...
Zdroj: Dráčik.sk


Napísať odpoveď

Návrat na "Média"